VÍTÁME NOVÉ ČLENY SOKOLA

Česká obec sokolská (ČOS) je v České republice čtvrté nejpočetnější občanské sdružení, jehož členové se dobrovolně věnují sportům, pohybovým aktivitám v oddílech sokolské všestrannosti a kulturní činnosti.

Naše tělocvičná jednota má v současné době 232 členů. Členové Sokola se podílejí nebo podíleli na činnosti místní tělocvičné jednoty v Brtnici. Naši členové mají možnost využívat sportoviště Sokola v Brtnici, účastnit se pořádaných akcí a využívat slevy a možnosti, které jsou se členstvím v Sokolu spojeny. Po zaplacení příspěvku obdrží každý člen Sokola členský průkaz se známkou o zaplacení příspěvku, kterou se pak prokazuje.

Výhody členství:

• cvičení pro ženy
  • slevy pro trenéry a cvičitelky v případě vzdělávacích kurzů
  • permanentka pro vstup na tenisové kurty
  • zvýhodněný vstup na volejbalové a nohejbalové hřiště
  • zvýhodněný vstup na hřiště s umělým povrchem
  • vstup do tělocvičny

Být členem znamená:

• možnost přijít s vlastním nápadem, jak pozvednout sportovní a kulturní úroveň naší obce
  • příležitost aktivně se podílet na akcích pořádaných TJ Sokol Brtnice
  • využívat drobné členské výhody (slevy na kurty, tělocvičnu, hřiště s umělou trávou a další)
  • mít dobrý pocit, že jsem součástí jednoho ze spolků, který v naší obci dosud funguje
  • zaplatit každoročně členský příspěvek:
    - 500,- Kč pro všechny dospělé členy kromě seniorů (tj. 19 - 64 let = ročníky narození 1953 - 1998)
    - 200,- Kč pro mládež a seniory (do 18ti let a od 65ti let, tj. ročníky narození 1952 a méně nebo 1999 a více)

Přerozdělení spolkové členské známky:

25% - ČOS

15% župa

60% - jednota

Informace:

V letech 2017 a 2018 bude spolková sletová známka v hodnotě 50,- Kč zařazena do běžného režimu odběru jako členská známka a 100% její hodnoty bude odevzdán na ČOS pro zajištění vlastních zdrojů financování XVI. Všesokolského sletu.

Jak se stát členem?

Členem se může stát kdokoliv a kdykoliv během roku. Stačí pouze vyplnit závaznou přihlášku, donést ji jednateli TJ Sokol Brtnice bratru Aleši Froldovi a zaplatit členský příspěvek na probíhající rok. Přihláška je určena pro jednu osobu.

Výše členský a oddílových příspěvků pro rok 2017

tabulka pspvk na rok 2017