UBYTOVNA TJ SOKOL BRTNICE

TJ Sokol Brtnice si Vás dovoluje seznámit s nabídkou ubytování a stravování ve svém rekreačním středisku s kapacitou 52 lůžek v Brtnici u Jihlavy.

Nabízíme 3x3, 8x4 a 2x5 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením pro celou ubytovnu.

K dispozici je vybavená kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, trouba, varná konvice, základní vybavení), za příplatek společenská místnost s kapacitou 30 míst, parkování přímo u střediska.

Ubytování je vhodné pro rekreační a sportovní pobyty, rodiny s dětmi i školy v přírodě.

Nabízíme krátkodobé i cenově zvýhodněné dlouhodobé pobyty.

Přímo v areálu se nachází i restaurace “Na Hřišti”, která Vám nabídne denní menu nebo výběr ze stálého jídelního lístku. K pobytu je možné si připlatit plnou penzi nebo polopenzi.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Proč se ubytovat u nás?

TJ Sokol vám nabídne ubytování v krásném přírodou obklopeném rekreačním středisku. Při pobytu máte možnost využít všechna naše sportoviště, podnikat výlety po místních památkách, poznat krásy naší obce nebo si přijet pouze odpočinout do klidného prostředí.

Ceník ubytování

1 – 2 noci 3 – 14 nocí 15 – 30 nocí
350,-/ osoba 300,-/ osoba 250,-/ osoba

V ceně ubytování je již zahrnut místní poplatek městského úřadu.

Ceník stravování

plná penze polopenze

240,-/ osoba

160,-/ osoba

Jídelníček je možné upravit dle přání zákazníka po domluvě s pronajímatelem restaurace.

607 543 573

607 543 573