VÍTÁME VÁS NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH TJ SOKOL BRTNICE

Jsme Tělocvičná jednota spadající do župy plk. Švece, která je začleněna do České obce sokolské. Celou obec tvoří 42 sokolských žup a má téměř 200 tisíc členů.

Naše jednota se nachází ve městě Brtnice, které leží mezi Jihlavou a Třebíčí na Českomoravské vrchovině. Malebné historické městečko nabízí kulturní i sportovní vyžití. Dominantami města jsou především renesanční zámek, paulánský klášter, barokní mosty nebo rodný dům světoznámého architekta Josefa Hoffmanna.

TJ Sokol Brtnice Vám nabídne ubytování ve svém rekreačním středisku, stravování v restauraci Na Hřišti, která je součástí areálu, a možnost využít různá sportoviště.

CVIČENÍ S DĚTMI

Rok založení: 2017
Vedoucí oddílu: Hana Šarounová
Věková kategorie:
4 - 8 let

Sportoviště: malá tělocvična ZŠ Brtnice
Tréninky: září - květen (každou středu od 16:00 - 17:00)
Cvičitel: Hana Šarounová
             Jana Čtveráčková

Ceník: 200 Kč - členský příspěvek

100  Kč - oddílový příspěvek

Kroužek je zaměřen na všestranný pohybový rozvoj dítěte, čímž dochází k rozvoji hrubé a jemné motoriky. Děti se učí základy gymnastiky, atletiky, pohybové hry a taneční prvky. Pro děti v tomto věku je důležité činnosti střídat tak, aby cvičení pro ně bylo zábavné, a tím si utvořily kladný vztah ke sportu. Děti se učí nejen pohybovat, ale také spolupracovat s ostatními v týmu a navazovat nová přátelství.
V roce 2018 - 2019 jsme se zapojili do programu:,, Svět nekončí za vrátky,cvičíme se zvířátky"

Kontakt:
Hana Šarounová