KULTURISTIKA

Věková kategorie: od 15 let, mladší pod dozorem dospělé osoby

Sportoviště: Volnočasová budova

Tréninky: individuální

Trenéři: individuální trénink. Při potřebě konzultace je k dispozici vedoucí oddílu Mgr. Pavel Vlček.

Sezóna: celoročně

Ceník:

Členský roční příspěvek do TJ Sokol Brtnice 500,- Kč
Příspěvek do oddílu kulturistiky Půlroční 400,- Kč
Celoroční 800,- Kč

Oddíl kulturistiky TJ Sokol Brtnice nabízí pro ženy i muže ke kondičnímu cvičení komplexně zařízenou posilovnu na rozloze cca 40 m2.

Posilovna se nachází v nově vybudovaném objektu „Sportovní zařízení volnočasových aktivit“ u fotbalového hřiště v Brtnici v ulici Za Pivovarem, kromě cvičební plochy je k dispozici uživatelům sprchový kout, WC a šatna.

Posilovna slouží pro individuální cvičení na vlastní odpovědnost bez zajištěného instruktorského dozoru!