MAŽORETKY

Rok založení: říjen 2010plakát v
Vedoucí oddílu: Michaela Toufarová, Martina Brožková

Oddíly: Děti, Kadetky, Juniorky, Seniorky

 

 

 

Věková kategorie: 

děti: Předškolní děvčata se učí základy držení těla, pochodu. Zdokonalují se v práci s hůlkou.

kadetky: věkový průměr (8,0), děvčata nacvičují jednu choreografii s hůlkou v každé sezóně, mají už osvojené základy mažoretkového sportu a postupně se učí těžší prvky mažoretkového sportu. Aktivně se zúčasňují soutěží po celou sezonu.

juniorky: věkový průměr (12,0), kadetky nacvičují dvě choreografie (hůlka, pompom), osvojují si základy twirlingu a pokročilé mažoretkové prvky, aktivně se zúčastňují soutěží po celou dobu soutěžní sezóny.

seniorky: věkový průměr (15,0), juniorky nacvičují tři choreografie v sezóně (hůlka, svítící hůlka, pompom), v jejich sestavách se objevují těžší mažoretkové prvky společně s pokročilou technikou twirlingu, ve kterém nás jezdí školit školitelé z mažoretkové asociace, aktivně se zúčastňují soutěží po celou dobu soutěžní sezóny.

 

 
Sportoviště: malá a velká tělocvična ZŠ BrtniceTréninky každou sobotu:

DĚTI Sobota 8:00-9:00 malá tělocvična

KADETKY 9:00-10:30 malá tělocvična – klasický trénink 10:30-11:30 velká tělocvična – technický trénink

JUNIORKY 9:30-10:30 velká tělocvična - technický trénink 10:30-12:00 malá tělocvična - klasický trénink

SENIORKY Sobota 12:00 -14:00Sezóna: září – červen

MAŽORETKY POMNĚNKY BRTNICE

www.pomnenky-brtnice.blog.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
FB: Mažoretky Pomněnky Brtnice

Martina Brožková (605 875 891)
Michaela Toufarová (607 284 320)

 

Oddíl mažoretek se věnuje nejen klasickému mažoretkovému sportu, ale má nacvičené i sestavy s pompony nebo světelnou show. Děvčata vystupují téměř na všech brtnických akcích a na akcích v okolí Brtnice. Nejdůležitějším časem pro naše mažoretky je soutěžní sezóna, která je od zhruba dubna až do poloviny října každého roku.

Na veškeré fotografie i videa se můžete podívat na blogu tohoto oddílu nebo na FB profilu Mažoretky Pomněnky Brtnice, který si vytvořily samotné trenérky.

 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.