MAŽORETKY

Vedoucí oddílu: Anet Vlčková, Amča Běhanová, Domča Radová, Áňa Zelená

Oddíly: Děti, Kadetky, Juniorky

Věková kategorie:

děti: Předškolní děvčata se učí základy držení těla, pochodu. Zdokonalují se v práci s hůlkou.

kadetky: věkový průměr (8,0), děvčata nacvičují jednu choreografii s hůlkou v každé sezóně, mají už osvojené základy mažoretkového sportu a postupně se učí těžší prvky mažoretkového sportu. Aktivně se zúčasňují soutěží po celou sezonu.

juniorky: věkový průměr (12,0), kadetky nacvičují dvě choreografie (hůlka, pompom), osvojují si základy twirlingu a pokročilé mažoretkové prvky, aktivně se zúčastňují soutěží po celou dobu soutěžní sezóny.

Sportoviště: malá a velká tělocvična ZŠ Brtnice

Tréninky každou sobotu:

DĚTI: Středa 17:00-18:30 malá tělocvična

KADETKY: 9:00-10:30 malá tělocvična – klasický trénink 10:30-11:30, velká tělocvična – technický trénink (dle potřeby)

JUNIORKY: Středa 18:30-20:00, velká tělocvična - technický trénink 10:30-12:00 malá tělocvična - klasický trénink

Sezóna: září – červen

MAŽORETKY POMNĚNKY BRTNICE

www.pomnenky-brtnice.blog.cz
FB: Mažoretky Pomněnky Brtnice

Oddíl mažoretek se věnuje nejen klasickému mažoretkovému sportu, ale má nacvičené i sestavy s pompony nebo světelnou show. Děvčata vystupují téměř na všech brtnických akcích a na akcích v okolí Brtnice. Nejdůležitějším časem pro naše mažoretky je soutěžní sezóna, která je od zhruba dubna až do poloviny října každého roku.

Na veškeré fotografie i videa se můžete podívat na blogu tohoto oddílu nebo na FB profilu Mažoretky Pomněnky Brtnice, který si vytvořily samotné trenérky.

telefon  607 543 573