MAŽORETKY

Vedoucí oddílu: Michaela Toufarová, Martina Brožková

Oddíly: Děti, Kadetky, Juniorky, Seniorky

Věková kategorie:

děti: Předškolní děvčata se učí základy držení těla, pochodu. Zdokonalují se v práci s hůlkou.

kadetky: věkový průměr (8,0), děvčata nacvičují jednu choreografii s hůlkou v každé sezóně, mají už osvojené základy mažoretkového sportu a postupně se učí těžší prvky mažoretkového sportu. Aktivně se zúčasňují soutěží po celou sezonu.

juniorky: věkový průměr (12,0), kadetky nacvičují dvě choreografie (hůlka, pompom), osvojují si základy twirlingu a pokročilé mažoretkové prvky, aktivně se zúčastňují soutěží po celou dobu soutěžní sezóny.

seniorky: věkový průměr (15,0), juniorky nacvičují tři choreografie v sezóně (hůlka, svítící hůlka, pompom), v jejich sestavách se objevují těžší mažoretkové prvky společně s pokročilou technikou twirlingu, ve kterém nás jezdí školit školitelé z mažoretkové asociace, aktivně se zúčastňují soutěží po celou dobu soutěžní sezóny.

Sportoviště: malá a velká tělocvična ZŠ Brtnice

Tréninky každou sobotu:

DĚTI Sobota 8:00-9:00 malá tělocvična

KADETKY 9:00-10:30 malá tělocvična – klasický trénink 10:30-11:30 velká tělocvična – technický trénink

JUNIORKY 9:30-10:30 velká tělocvična - technický trénink 10:30-12:00 malá tělocvična - klasický trénink

SENIORKY Sobota 12:00 -14:00

Sezóna: září – červen

MAŽORETKY POMNĚNKY BRTNICE

www.pomnenky-brtnice.blog.cz
FB: Mažoretky Pomněnky Brtnice

Martina Brožková (605 875 891)
Michaela Toufarová (607 284 320)

Oddíl mažoretek se věnuje nejen klasickému mažoretkovému sportu, ale má nacvičené i sestavy s pompony nebo světelnou show. Děvčata vystupují téměř na všech brtnických akcích a na akcích v okolí Brtnice. Nejdůležitějším časem pro naše mažoretky je soutěžní sezóna, která je od zhruba dubna až do poloviny října každého roku.

Na veškeré fotografie i videa se můžete podívat na blogu tohoto oddílu nebo na FB profilu Mažoretky Pomněnky Brtnice, který si vytvořily samotné trenérky.