MAŽORETKY

Rok založení: říjen 2010plakát v
Vedoucí oddílu: Michaela Toufarová, Martina Brožková

Oddíly: Přípravka, Děti, Kadetky, Juniorky

 

 

 

Věková kategorie: 

Přípravka: Předškolní děvčata se učí základy držení těla, pochodu. Osvojují si základní práci s hůlkou. Nezúčastňují se žádné soutěže během sezony.

Děti: věkový průměr (7,2), děvčata nacvičují jednu choreografii s hůlkou v každé sezóně, mají už osvojené základy mažoretkového sportu a postupně se učí těžší prvky mažoretkového sportu. Aktivně se zúčasňují soutěží po celou sezonu. 

Kadetky: věkový průměr (10,0), kadetky nacvičují dvě choreografie (hůlka, pompom), osvojují si základy twirlingu a pokročilé mažoretkové prvky, aktivně se zúčastňují soutěží po celou dobu soutěžní sezóny.

Juniorky: věkový průměr (14,0), juniorky nacvičují tři choreografie v sezóně (hůlka, svítící hůlka, pompom), v jejich sestavách se objevují těžší mažoretkové prvky společně s pokročilou technikou twirlingu, ve kterém nás jezdí školit školitelé z mažoretkové asociace, aktivně se zúčastňují soutěží po celou dobu soutěžní sezóny.

 


Sportoviště: malá a velká tělocvična ZŠ Brtnice

Tréninky každou sobotu:
Přípravka: 8:00-9:00
Děti: 9:00-10:30
Kadetky: 9:30-10:30 (technický trénink), 10:30-12:00 (klasický trénnk)
Juniorky: 12:00-14:00

Sezóna: září – červen

MAŽORETKY POMNĚNKY BRTNICE

www.pomnenky-brtnice.blog.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
FB: Mažoretky Pomněnky Brtnice

Martina Brožková (605 875 891)
Michaela Toufarová (607 284 320)

 

Oddíl mažoretek se věnuje nejen klasickému mažoretkovému sportu, ale má nacvičené i sestavy s pompony nebo světelnou show. Děvčata vystupují téměř na všech brtnických akcích a na akcích v okolí Brtnice. Nejdůležitějším časem pro naše mažoretky je soutěžní sezóna, která je od zhruba dubna až do poloviny října každého roku. 

Na veškeré fotografie i videa se můžete podívat na blogu tohoto oddílu nebo na FB profilu Mažoretky Pomněnky Brtnice, který si vytvořily samotné trenérky.

 

Rychlý kontakt

607 543 573
tjsokolbrtnice@seznam.cz
TJ SOKOL Brtnice
U Pivovaru 762
Brtnice 588 32

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.