MAŽORETKY

Rok založení: říjen 2010plakát v
Vedoucí oddílu: Michaela Toufarová, Martina Brožková

Oddíly: Mini děti, Kadetky, Juniorky

Momentálně nabíráme nové členky narozené v roce 2012,2013,2014.
V případě zájmu nám zašlete na email:

Věková kategorie:

Mini děti: věkový průměr (6,2), děvčata nacvičují jednu choreografii s hůlkou v každé sezóně, mají už osvojené základy mažoretkového sportu, jezdí pouze na soutěže, na kterých je jejich věková kategorie (bohužel těchto soutěží je málo).

Kadetky: věkový průměr (8,9), kadetky nacvičují dvě choreografie (hůlka, pompom), osvojují si základy twirlingu a pokročilé mažoretkové prvky, aktivně se zúčastňují soutěží po celou dobu soutěžní sezóny.

Juniorky: věkový průměr (13), juniorky nacvičují tři choreografie v sezóně (hůlka, svítící hůlka, pompom), v jejich sestavách se objevují těžší mažoretkové prvky společně s pokročilou technikou twirlingu, ve kterém nás jezdí školit školitelé z mažoretkové asociace, aktivně se zúčastňují soutěží po celou dobu soutěžní sezóny.

Sportoviště: malá a velká tělocvična ZŠ Brtnice

Tréninky:   Mini děti             sobota 8:30 - 9:30
                 Kadetky             sobota 9:30 - 11:00
                 Juniorky             sobota 11:00 - 12:00 + pátek 18:00 - 19:30

Sezóna: září – červen + prázdninové tréninky

MAŽORETKY POMNĚNKY BRTNICE

www.pomnenky-brtnice.blog.cz
FB: Mažoretky Pomněnky Brtnice

Martina Brožková (605 875 891)
Michaela Toufarová (607 284 320)

Oddíl mažoretek se věnuje nejen klasickému mažoretkovému sportu, ale má nacvičené i sestavy s pompony nebo světelnou show. Děvčata vystupují téměř na všech brtnických akcích a na akcích v okolí Brtnice. Nejdůležitějším časem pro naše mažoretky je soutěžní sezóna, která je od zhruba dubna až do poloviny října každého roku.

Na veškeré fotografie i videa se můžete podívat na blogu tohoto oddílu, který si vytvořily samotné trenérky.