POSILOVNA

TJ Sokol Brtnice nabízí pro své členy komplexně zařízenou posilovnu o rozloze cca 40 m2.

Posilovna se nachází v nově vybudovaném objektu „Sportovní zařízení volnočasových aktivit“ u fotbalového hřiště v Brtnici v ulici Za Pivovarem, kromě cvičební plochy je k dispozici uživatelům sprchový kout, WC a šatna.

Z velké části je posilovna vybavena špičkovými posilovacími stroji renomované české firmy KWK s.r.o. http://www.kwk.cz/, jejichž konstrukce prošla náročným vývojem a vyhovuje nejpřísnějším zdravotním, funkčním i estetickým požadavkům. Všechny stroje jsou navrženy s ohledem na maximální funkčnost, nenáročnou údržbu a dlouhou životnost.

Cvičencům je na více jak 10 strojích umožněno komplexně procvičit jak horní, tak dolní svalové partie.

Jednoruční činky jsou k dispozici od 3 kg do 28 kg s 2 až 3 kg odstupy. Samozřejmostí je i možnost sestavení si jednoručních činek dle vlastní potřeby až do celkové váhy cca 50 kg.

Provozní řád

Posilovna je určena pouze pro členy TJ Sokol Brtnice a slouží pro individuální cvičení na vlastní odpovědnost bez zajištěného instruktorského dozoru.

Ceník

Členský roční příspěvek do TJ Sokol Brtnice

Příspěvek do oddílu kulturistiky Půlroční 400,- Kč
Celoroční 600,- Kč