Archív akcí

Novoroční výstup na Mařenku 2013

Kdy: Sobota, 5.1.2013 9:30

Kde: vrchol Mařenka

Sokol Třebíč ve spolupráci se sokolskou župou plk. Švece pořádá 43. ročník výstupu na nejvyšší vrchol oblasti Třebíčska – Mařenku. Přijďte si prohlédnout oblast z nově otevřené rozhledny. Jedinečná možnost shlédnout na zimní přírodu z ptačí perspektivy. V minulých letech tato možnost nebyla, a proto přijďte. Zahajme letošní volební rok výstupem na mimořádné místo. Letošní 43. ročník se uskuteční v sobotu 5. ledna 2013. Společné setkání sokolů a jejich přátel se uskuteční od 11:00 hodin s průběžnými výstupy na rozhlednu Mařenka. (Je omezený maximální počet osob na rozhledně v jednu chvíli). Slavnostní pomyslný přípitek v 12:00 hodin Již tradičně bude hořet oheň, na kterém si můžete opéct vlastní pochutiny.

Sraz účastníků z Brtnice a okolí je v 9:30 před radnicí.

Odjezd vlastními auty. Zve TJ Sokol Brtnice, TJ Sokol Třebíč a župa plk. Švece

Rodiče a děti

Maminky, tatínkové, babičky a dědečkové, vezměte svá dítka a přijďte si za námi zlepšit náladu, kondičku i vztah k pohybu a kolektivním hrám. Těšíme se na vás!

vloženo 25.9.2012

Power jóga

Power jóga Jste ve stresu? Bolí Vás záda? Potřebujete uvolnit, protáhnout a posílit celé tělo? TJ Sokol vám pomůže! Každý čtvrtek se na Vás těší lektorka Jarmila Saidlová.

vloženo 25.9.2012

Cvičení ženy

TJ Sokol Brtnice s potěšením zve všechny dívky a ženy na cvičební program nové sezóny. Přijďte si zpevnit celé tělo a zlepšit náladu za doprovodu dobré hudby.

vloženo 25.9.2012

Rychlý kontakt

telefon  607 543 573
tjsokolbrtnice@seznam.cz
TJ SOKOL Brtnice
U Pivovaru 762
Brtnice 588 32

Transparentní účet

Partneři

logogc

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.