UBYTOVNA TJ SOKOL BRTNICE

TJ Sokol Brtnice si Vás dovoluje seznámit s nabídkou ubytování a stravování ve svém rekreačním středisku s kapacitou minimálně 40 lůžek v Brtnici u Jihlavy.

Nabízíme 2x2, 2x3 a 8x4 a lůžkové pokoje s možností přistýlky. Pro celou ubytovnu je společné sociální zařízení(muži a ženy odděleně).

K dispozici je vybavená kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, trouba, varná konvice). Za příplatek společenská místnost s kapacitou 30 míst, parkování přímo u střediska.

Ubytování je vhodné pro rekreační a sportovní pobyty, rodiny s dětmi i školy v přírodě, krátkodobé pracovní pobyty.

Přímo v areálu se nachází i restaurace “Na Hřišti”, která Vám nabídne denní menu nebo výběr ze stálého jídelního lístku. K pobytu je možné si připlatit plnou penzi nebo polopenzi.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Proč se ubytovat u nás?

TJ Sokol vám nabídne ubytování v krásném přírodou obklopeném rekreačním středisku. Při pobytu máte možnost využít všechna naše sportoviště, podnikat výlety po místních památkách, poznat krásy naší obce nebo si přijet pouze odpočinout do klidného prostředí.

Ceník ubytování

1 noc 2 a více nocí
280,-/ osoba 230,-/ osoba

Uvedené ceny jsou včetně ubytovacího poplatku. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Ceník stravování

plná penze polopenze

275,-/ osoba

180,-/ osoba

Jídelníček je možné upravit dle přání zákazníka po domluvě s pronajímatelem restaurace.

607 543 573

Galerie