MAŽORETKY

Rok založení: říjen 2010plakát v
Vedoucí oddílu: Anet Vlčková, Amča Běhanová, Domča Radová, Áňa Zelená

Oddíly: Děti, Kadetky, Juniorky

 

 

 

Věková kategorie: 

děti: Předškolní děvčata se učí základy držení těla, pochodu. Zdokonalují se v práci s hůlkou.

kadetky: věkový průměr (8,0), děvčata nacvičují jednu choreografii s hůlkou v každé sezóně, mají už osvojené základy mažoretkového sportu a postupně se učí těžší prvky mažoretkového sportu. Aktivně se zúčasňují soutěží po celou sezonu.

juniorky: věkový průměr (12,0), kadetky nacvičují dvě choreografie (hůlka, pompom), osvojují si základy twirlingu a pokročilé mažoretkové prvky, aktivně se zúčastňují soutěží po celou dobu soutěžní sezóny.

 

 
Sportoviště: malá a velká tělocvična ZŠ BrtniceTréninky každou sobotu:

DĚTI: Středa 17:00-18:30 malá tělocvična

KADETKY: 9:00-10:30 malá tělocvična – klasický trénink 10:30-11:30, velká tělocvična – technický trénink (dle potřeby)

JUNIORKY: Středa 18:30-20:00, velká tělocvična - technický trénink 10:30-12:00 malá tělocvična - klasický tréninkSezóna: září – červen

MAŽORETKY POMNĚNKY BRTNICE

www.pomnenky-brtnice.blog.cz
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
FB: Mažoretky Pomněnky Brtnice
Organizační zajištění oddílů: Jana Čtveráčková, 724 102 178, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oddíl mažoretek se věnuje nejen klasickému mažoretkovému sportu, ale má nacvičené i sestavy s pompony nebo světelnou show. Děvčata vystupují téměř na všech brtnických akcích a na akcích v okolí Brtnice. Nejdůležitějším časem pro naše mažoretky je soutěžní sezóna, která je od zhruba dubna až do poloviny října každého roku.

Na veškeré fotografie i videa se můžete podívat na blogu tohoto oddílu nebo na FB profilu Mažoretky Pomněnky Brtnice, který si vytvořily samotné trenérky.

 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.